Ochranu vašeho pronájmu můžete postavit ve třech úrovních: Nezbytnou pomocí nezbytného ochranného balíčku. Průběžnou pomocí Akademie pronajímání. Nebo kompletní obranu pomocí obou...

nezbytný Ochranný balíček pro pronajímatele

Nezbytné minimum smluv, písemností a průvodců pro obranu pronajímatele před neplatiči a problémy

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 1
 • 14h investiční kurz k poslechu na flashdisku (v audio MP3) doma, při práci, sportu nebo cestování
 • "Neprůstřelnou" nájemní smlouvu, včetně její anglické verze (v DOC na flashdisku)
 • Sadu protokolů, vzorů, upomínek a dokumentů pro pronajímání bytů (v DOC na flashdisku)
 • Písemnou příručku se vzorovými texty (tištěnou)
 • Roční přístup do archivu článků a newsletteru (online)
 • Roční hlídání změn zákonů a emailové upozornění v případě, že dojde k podstatné změně
 • Průvodce "Daňové nástrahy při pronajímání bytů v roce 2024... a jak se jich vyvarovat" (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce "Bič na neplatiče: Jak se v roce 2024 rychle rozloučit s nájemcem, který neplatí nebo se odmítá vystěhovat" (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce "Jak účinně chránit váš byt a majetek před exekucí na nájemce v roce 2024" (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce "Jak v roce 2024 vystěhovat nájemce po skončení nájmu pomocí trestního oznámení" (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce uzavřením „neprůstřelné“ nájemní smlouvy v roce 2024 (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce "Jak v roce 2024 bleskově zrušit trvalý pobyt nájemci, kterému skončil nájem" (tištěný)
 • GDPR průvodce pronajímatele bludištěm předpisů na ochranu osobních údajů nájemce v roce 2024 (tištěný)
 • Daňově uznatelný výdaj 6.450 Kč + 1354,50 Kč DPH = 7.804,50 Kč a poštovné
 • Podrobný popis obsahu najdete níže.
Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 1
akademie pronajímání bez rizika

Pro úspěšné řešení různých situací, které při pronajímání nastávají

Akademie pronajímání bytů bez rizika - online videoprůvodce pro pronajímatele a investory
 • Roční přístup k online videoprůvodci Akademie pronajímání bytů bez rizika odhalí postupy, rizika a obranu při pronajímání bytů v roce 2024
 • Osm modulů: 12 hodin a 23 minut videozáznamu praktických postupů, metod a kroků pro ochranu a obranu pronajímatele
 • Modul 1. "Mám koupit právě tento byt? Hned teď... nebo počkat, až ceny klesnou? A kolik zaplatit, aby se mi to vyplatilo?"
 • Modul 2. "Co mám udělat, abych ze svého bytu dostal co nejvyšší nájemné? Vybavit a načančat... nebo nechat holý? Jak vysoké nastavit nájemné, abych to nepřepálil?"
 • Modul 3. "Hlavně chci, aby mi nájemce platil každý měsíc včas. Nechci se hádat o nedoplatky, soudit se nebo se dohadovat s exekutory. Chci mít klid..."
 • Modul 4. "Potřebuju mít nájemní smlouvu a všechny papíry nastavené tak, že mě ubrání. U soudu. Před právníkem protistrany. Bez skrytých pastí či. Ať můžu v klidu spát."
 • Modul 5. "Chci mít během pronajímání klid. Takže potřebuju, aby nájemce plnil naši dohodu. A chci přesně vědět, co dělat v situacích, které při pronajímání nastanou."
 • Modul 6. "Pokud by s nájemcem nastaly problémy, chci na něj mít nějakou páku, abych ho postavil do latě. A to bez soudů, bez právníků a bez křiku..."
 • Modul 7. "Nájem chci obnovit těm slušným a platícím. A rychle vypoklonkovat ty, kteří nejsou. A u těch nechci udělat chybu, která by mě pak stála desetitisíce..."
 • Modul 8. "Ideální by bylo, kdyby nájemce věděl, že vybočení z naší dohody ho bude "bolet". A tak vše dodržoval sám od sebe, aniž bych ho jako pronajímatel nemusel nahánět, tlačit na něj nebo se ho doprošovat..."
 • Daňově uznatelný výdaj 7950 Kč + 1669,50 Kč DPH = 9619,50 Kč
 • Podrobný popis obsahu najdete níže.
Akademie pronajímání bytů bez rizika - online videoprůvodce pro pronajímatele a investory

Detailní vysvětlení obsahu jednotlivých variant a rozdílů si můžete prostudovat zde: Nezbytnou pomoc najdete v ochranném balíčku. Průběžnou pomoc získáte v Akademii pronajímání. A v kompletní obraně pak obojí, navíc včetně ročního online programu 365 dní kompletní ochrany pronajímatele.

(Všechna zobrazená elektronická zařízení jsou pouze ilustrační; nejsou součástí produktů a pouze reprezentují fakt, že si můžete audioprůvodce poslechnout třeba pomocí svého telefonu/tabletu/notebooku z dodaných mp3 souborů na flashdisku; videoprůvodce pak na obrazovkách.)

A. Ochranný balíček pronajímatele (pro nezbytnou ochranu pronajímatele a investora)

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 5

Obsahuje cca 14hodinový investiční kurz k poslechu (na flashdisku v audio MP3), neprůstřelnou nájemní smlouvu, písemnou příručku, flashdisk se vzorovými texty, experní audioprůvopdce (na flashdisku v audio MP3) a sadu protokolů, vzorů, upomínek a dokumentů pro pronajímání bytů (v DOC na flashdisku).

Co všechno v tomto ochranném balíčku získáte:

Investiční kurz "Jak kupovat a pronajímat byty v roce 2024" k poslechu

Tato zvuková nahrávka byla aktualizována pro rok 2024 a na flashdisku s MP3 (v délce 13 hodin a 43 minut) vás provede celým postupem výběrem a vyhledání bytu za výhodnou cenu, přípravy na pronajímání, výběrem solidního a spolehlivého nájemce, uzavíráním nájemní smlouvy, jednáním s nájemcem během pronájmu a řešením různých situací, které vás mohou při této činnosti potkat. (Včetně tipů pro daňovou optimalizaci.) Zvukovou nahrávku si tak můžete z MP3 vyslechnout doma na přehrávači, v kanceláři na PC nebo na cestách v autě. Nebo si nahrávky uložit třeba do telefonu a pouštět z něj.

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 6

12měsíční jistotu sledování důležitých změn

Po dobu jednoho roku za vás budeme sledovat změny v "pronajímatelských" zákonech a judikátech. A dáme vám emailem vědět, pokud se změní natolik, že bude potřeba, abyste něco změnili. Kryjeme vám záda.

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 7

Vzorovou "neprůstřelnou" nájemní smlouvu pro rok 2024 na flashdisku

Jen za přípravu této smlouvy jsme postupně zaplatili 127 000 Kč devíti různým právním kancelářím, které měly postupně hledat slabá místa smlouvy připravené jejich předchůdci, tyto slabiny odstranit a pak znovu a znovu a znovu. Výsledkem je tedy nájemní smlouva, která vás chrání před všemi riziky a staví kolem vaší investice neprůstřelný štít.

K plné ochraně zájmů pronajímatele je totiž nutné, aby nájemní smlouva obsahovala nová ujednání, která nový občanský zákoník sice umožňuje sjednat, ale stanou se součástí nájemní smlouvy jen tehdy, pokud je do smlouvy doplníte. V opačném případě bude pronajímatel odkázán jen na omezenou ochranu základních ustanovení občanského zákoníku... a ta chrání spíše nájemce.

Vzorová nájemní smlouva je tedy připravena tak, aby využila všech nových možností a ucpala tak nezajištěné otvory, vstupy a zadní vrátka, která se nyní ve starých smlouvách působením nových pravidel otevřela. Při jejím využití tak budete mít jistotu, že vám při pronajímání poskytuje maximální právní ochranu, kterou můžete získat.

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 8

Roční přístup do online archivu newsletterů

Na tomto místě najdete po dobu jednoho roku texty aktuálních a starších newsletterů pro pronajímatele.

Flashdisk se vzorovými smlouvami, předávacími protokoly, ukázkami výpovědí a vzorovými dopisy

Na flashdisku najdete dvě verze vzorové nájemní smlouvy, dotazník pro zájemce o nájem bytu, předávací protokol při zahájení nájmu, předávací protokol při skončení nájmu, dohodu o ukončení nájmu, vzor 1. upomínky dlužného nájemného, vzor 2. upomínky dlužného nájemného, vzor 3. upomínky dlužného nájemného, sdělení o čerpání z kauce, výpověď pro neplacení nájemného, žalobu o zaplacení nájemného, výzvu k vyklizení bytu a další... všechny připravené pro rok 2024. Součástí flashdisku jsou i tabulky, které vám pomohou vypočítat a srovnat výnosnost nakupovaného bytu, porovnat splátky při různých délkách hypotéky a určit, jak hodnota vaší investice poroste.

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 9

Novou a přepracovanou doprovodnou ochrannou příručku pro pronajímatele

111 stran textů, článků, tabulek, statistik a doporučení, které vám pomohou váš investiční byt v roce 2024 najít, pronajmout... a ochránit přitom své zájmy tak, aby vás žádná situace nezaskočila. Součástí příručky je také speciální sekce s názvem "118 otázek a odpovědí, které by měl znát každý pronajímatel v roce 2024". Klade zde důležité otázky. Přináší k nim fundované odpovědi. A snaží se současně ukázat, jak může pronajímatel své zájmy maximálně chránit. Otázky a odpovědi se zaměřují jak na vznik nových nájemních smluv, tak na práva a povinnosti oboru stran, řešení častých potíží a reagují na praktické situace z každodenní praxe.

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 10

Férovou záruku, že se dozvíte vše, co zde slibujeme

Pokud na kurzu nenajdete praktické a konkrétní informace, návody, postupy a tipy, jak najít, vybrat a pronajmout byt, můžete jej kdykoliv během následujících 12-ti měsíců poslat zpět... a my vám obratem vrátíme peníze.

Průvodce "Daňové nástrahy při pronajímání bytů v roce 2024... a jak se jich vyvarovat"

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 11

Tento průvodce vám pomůže odhalit časté chyby, kterých se pronajímatelé dopouštějí ve svých daňových přiznáních. A ukáže vám, jak se nejen podobných chyb vyvarovat i v roce 2024, ale jak současně využít všechny možnosti ke snížení daňové povinnosti, které vám zákon poskytuje.

Průvodce se skládá ze dvou částí:

 • Část 1 - zvuková nahrávka zkušeností, praktických tipů a doporučení na flashdisku s MP3
 • Část 2 - písemný manuál s doprovodným komentářem

V průvodci se například dozvíte:

 • Kdy musíte platit daně z plateb za energie a kdy ne
 • Kdy je výhodnější, aby energie platil nájemce a kdy pronajímatel
 • Jaké dvě alternativy máte v této souvislosti a kterou si vybrat
 • Kterými výdaji si můžete jako pronajímatel snížit základ daně
 • Jak si ověřit výhodnost daňového paušálu a kdy jej využít
 • Kdy můžete přecházet z paušálu na skutečné náklady a na co si dát pozor
 • Jak správně rozlišit mezi údržbou, opravou a technickým zhodnocením
 • Jak snížit daně pomocí odpisů a jak je spočítat
 • Na co pronajímatelé u odpisů často zapomínají
 • Z jaké částky se odpisy počítají (a co je častou chybou)
 • Kdy musíte mít pro účely odpisů znalecký posudek a kdy ne
 • Které datum je pro odpisy nesmírně důležité a kde musí být uvedeno
 • Kdy si můžete uplatňovat ztrátu z jedné nemovitosti oproti zisku z jiné
 • Jak do výdajů správně uplatnit provizi realitní kanceláře
 • Jak daňově uplatnit výdaje na zařízení bytu
 • Na co si dávat pozor u volně stojících a vestavěných spotřebičů

A dále se dozvíte:

 • Kdy je příspěvek do fondu oprav daňově uznatelným výdajem
 • Které položky z vyúčtování společenství vlastníků můžete uplatnit jako daňový výdaj
 • Za jakých okolností je splátka hypotéky daňovým výdajem
 • Jaký podíl hypotéky můžete uplatnit do výdajů
 • Na co si dát extrémní pozor, když snižujete daně o úroky z hypotéky
 • Kam tuto položku na daňovém přiznání nikdy nepsat a proč
 • Jak úroky z hypotéky uplatnit, i když ostatní tvrdí, že to nelze
 • Na co si dát pozor u oprav provedených nájemcem
 • Kdy jsou provedené opravy příjmem pronajímatele a kdy nikoliv
 • Kdy je možné uplatnit u jednoho bytu paušální výdaje a u druhého skutečné náklady
 • Kdy jsou peníze na kauci zdanitelným příjmem pronajímatele
 • Na co si dát pozor, když z kauce čerpáte
 • Jak správně rozdělit příjmy a výdeje, když má byt více spoluvlastníků
 • Jak správně uplatnit ztrátu z pronájmu a kdy to je či není možné
 • Jaké doklady musí pronajímatelé evidovat a proč

Průvodce "Bič na neplatiče: Jak se v roce 2024 rychle rozloučit s nájemcem, který neplatí nebo se odmítá vystěhovat"

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 12

Pokud se ve své pronajímatelné praxi setkáváte s nájemci, kteří neplatí nájem, tento průvodce bude vaším cenným pomocníkem. Ukáže vám, jak v roce 2024 postupovat, aby nájemce dluh doplatil. Vysvětlí vám, jaké sankce můžete použít a kdy. Provede vás taktikou jednání a vymáhání pohledávky. A odhalí vám řadu prověřených a účinných psychologických postupů, které vám zajistí zaplacení dluhu. (Včetně jednoho originálního způsobu, jak dosáhnout, aby se neplatič z vašeho bytu vystěhoval do tří dnů.)

Průvodce se skládá ze tří částí:

 • Část 1 - zvuková nahrávka zkušeností, praktických tipů a doporučení na flashdisku s MP3
 • Část 2 - písemný manuál s doprovodným komentářem
 • Část 3 - vzorové texty a výzvy na flashdisku ve formátu DOC k doplnění a okamžitému využití

V průvodci se například dozvíte:

 • Co si ihned zkontrolovat ve vaší nájemní smlouvě
 • Ke kterému dni je nájemce skutečně v prodlení s platbou nájmu
 • Co udělat ihned poté, když nájemce nezaplatí včas
 • Jakou formou nájemce požádat o zaplacení a proč
 • Co je největší chybou pronajímatelů a proč tím způsobují další neplacení
 • Kdy nemilosrdně trvat na doplacení a kdy naopak posečkat
 • Co se nesmí objevit v první upomínce a proč
 • Co si určitě zjistit o nájemci na internetu, když neplatí
 • Kdy si můžete strhnout dlužný nájem z kauce
 • Co musíte určitě udělat, abyste pak nemuseli peníze nájemci vracet
 • Jaké sankce můžete strhnout z kauce sami jednostranným rozhodnutím
 • Co musí udělat nájemce, když využijete část kauce
 • Kdy jsou peníze v kauci vaším příjmem a na co si dát pozor
 • Kdy můžete dát nájemci výpověď pro neplacení nájmu
 • Kdy bude výpověď platná přesto, že nájemce svůj dluh doplatí
 • Jaký postup je při vymáhání pohledávek nejúčinnější
 • Kdy můžete vyžadovat po nájemci poplatek z prodlení a kdy úrok z prodlení
 • Jakou listinu nájemci předložit, abyste zvýšili jistotu úhrady
 • Co musí tento list papíru obsahovat a jak vám pomůže

A dále zjistíte:

 • Z jakých důvodů můžete dát nájemci výpověď
 • Které údaje do výpovědi uvést, aby byla platná
 • Jaké časté chyby se u výpovědi vyvarovat (a proč tím ostatní riskují neplatnost výpovědi)
 • Kdy musíte výpověď nájemci fyzicky doručit a kdy ji stačí jen vhodit do schránky
 • Jak můžete výpovědní dobu zkrátit
 • Jak se může nájemce proti výpovědi bránit a kolik na to má dní
 • Za jakých okolností se nájem automaticky obnovuje
 • Jak reagovat, když nájemce zůstane v bytě i po uplynutí výpovědní lhůty
 • Kdy má smysl uplatňovat sankce a v jaké výši
 • Kdy je setrvání v bytě trestným činem a jak tohoto využít
 • Kdo může nájemce vystěhovat a jaký předpis mu to umožňuje
 • Kdo může nájemci odpojit elektřinu, plyn či vodu... a kdy to (ne)udělat
 • Jak využít těchto možností při jednání s nájemcem
 • Jak netradičním způsobem dosáhnout, aby se nájemce rychle vystěhoval
 • Kdy a kam podat žalobu na vyklizení bytu
 • Jak dosáhnout fyzického vyklizení bytu

Průvodce "Jak účinně chránit váš byt a majetek před exekucí na nájemce v roce 2024"

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 13

Mnoho pronajímatelů má obavy, že neplatící nájemce způsobí exekuci i na jejich majetek. Jak se ale takovému riziku bránit? A jak zabránit tomu, aby exekutor spolu s věcmi nájemce zabavil i věci pronajímatele? V tomto průvodci najdete nejen vysvětlení, ale také jasný postup, jak v takové situaci postupovat v roce 2024... a jak zabránit, aby k ní vůbec došlo.

Průvodce se skládá ze tří částí:

 • Část 1 - zvuková nahrávka zkušeností, praktických tipů a doporučení na flashdisku s MP3
 • Část 2 - písemný manuál s doprovodným komentářem
 • Část 3 - vzorové texty a výzvy na flashdisku ve formátu DOC k doplnění a okamžitému využití

V průvodci se například dozvíte:

 • Kdy může exekutor vstoupit i do pronajatého bytu nájemce
 • Jak ovlivnit, kde bude exekutor nájemce hledat (a odvést pozornost od našeho bytu)
 • Kdy může exekutor přijít do bytu, ze kterého se bývalý nájemce již odstěhoval
 • Co je častým nedostatkem nájemních smluv z internetu a jak tím zvyšují riziko exekuce
 • Co sledovat v souvislosti s podnikáním nájemce a jak si to v nájemní smlouvě ošetřit
 • Jaká práva má exekutor ve vašem bytě a kdy mu tam (ne)umožnit vstup
 • Jak si ověřit exekutorovu pravomoc a na co se ptát
 • Co dělat, když se o návštěvě exekutora dozvíte až později
 • Jak reagovat když zjistíte, že exekutor zabavuje i váš majetek
 • Jakou listinu a kam poslat, aby váš majetek nebyl vydražen v aukci
 • Kolik dní máte na reakci, jinak toto právo ztratíte
 • Jakým důkazem vaše tvrzení podložit a co vám pomůže
 • Jak se bránit, když exekutor vaše důkazy odmítá
 • Proti komu podat vylučovací žalobu a v čem dělá mnoho pronajímatelů zásadní chybu
 • Jak proti exekuci bojovat preventivně (a úspěšně)
 • Jaké ustanovení doplnit do smlouvy, aby vás chránilo po odstěhování nájemce
 • V čem vést nájemce za ruku a jak si tím pojistíte klidné spaní
 • Jakou službu nájemci zařídit, aby jeho problémy nekončily u vás
 • Jak reagovat na vymáhací korespondenci určenou nájemci
 • Jak riziko exekuce na váš majetek minimalizovat

Průvodce "Jak v roce 2024 vystěhovat nájemce po skončení nájmu pomocí trestního oznámení"

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 14

Jakmile doba nájmu uplyne, nájemce má povinnost se z bytu vystěhovat. Co když to ale neudělá? V tomto průvodci najdete vysvětlení, jak do vystěhování bývalého nájemce zapojit státní zastupitelství a policii, co pro vás (ne)musí v roce 2024 udělat a jak s využitím trestního postihu dosáhnout rychlého vystěhování osob, které váš byt neoprávněně užívají.

Průvodce se skládá ze tří částí:

 • Část 1 - zvuková nahrávka zkušeností, praktických tipů a doporučení na flashdisku s MP3
 • Část 2 - písemný manuál s doprovodným komentářem
 • Část 3 - vzorové texty a výzvy na flashdisku ve formátu DOC k doplnění a okamžitému využití

V průvodci se například dozvíte:

 • Za jakých okolností může nájemce zůstat v bytě i po skončení nájmu
 • Kdy je setrvání v bytě po skončení nájmu trestným činem
 • Jaké otázky si zodpovědět před tím, než se obrátíme na státní zastupitelství
 • Kdy se obrátit na policii a kdy na státní zastupitelství
 • Jak zákony rozlišují mezi soukromými spory a veřejnoprávním porušením zákona
 • Kdy je nutné nejdříve podat občanskoprávní žalobu na vyklizení a kdy nikoliv
 • Jak v této věci rozhodl Ústavní soud (a co musí policie i státní zastupitelství respektovat)
 • Jaké tresty ukládají soudy nájemcům, kteří se odmítají vystěhovat
 • Na co nájemce před zahájením vyšetřování upozornit a kdy to způsobí jeho rychlé odstěhování
 • Jak, kdy a kam podat trestní oznámení
 • Jaké datum si pohlídat, aby bylo trestní oznámení přijato
 • Co do oznámení uvést, aby se jím začal vyšetřovatel zabývat co nejdříve
 • Jak reagovat a čím argumentovat, když je podání odloženo
 • Jak vyšetřovateli ukázat tzv. „společenskou nebezpečnost“ nájemcova chování
 • Kdy bude nevystěhování hodnoceno jako přestupek s pokutou
 • Jak využít možných dopadů trestního stíhání k rychlému vystěhování nájemce

Průvodce uzavřením „neprůstřelné“ nájemní smlouvy v roce 2024

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 15

Protože jsme pro vaši vyšší ochranu připravili pro rok 2024 vzorovou nájemní smlouvu ve dvou variantách, tento průvodce vám vysvětlí, v čem se liší a pro jaké účely se která varianta hodí nejlépe. V průvodci se dozvíte, které části smlouvy mají na nájemce působit psychologicky. Pochopíte, jak si smlouvu upravit či doplnit (pokud budete chtít). A dozvíte se, která ustanovení nejen váš byt ochrání, ale současně vám dají vyjednávací výhodu. Úplnou novinkou pro rok 2024 jsou dvě přílohy, které společně s nájemní smlouvou nejen zabrání zbytečným konfliktům s nájemci, zdvojnásobí ale také vaši jistotu, že nájemce uhradí nájemné vždy v termínu a včas.

Průvodce se skládá ze tří částí:

 • Část 1 - zvuková nahrávka zkušeností, praktických tipů a doporučení na flashdisku s MP3
 • Část 2 - písemný manuál s doprovodným komentářem
 • Část 3 - vzorové smlouvy na flashdisku ve formátu DOC k doplnění a okamžitému využití

V průvodci se například dozvíte:

 • Co je typickou chybou smluv stažených z internetu a kdy se tento zásadní nedostatek projeví nejvíce
 • Na jakou smlouvu přistoupí 90 % zájemců a jak velkou ochranu vám poskytne
 • Jak do smlouvy doplnit další ochranná ustanovení
 • Co je hlavním cílem „psychologických“ ustanovení a jak vám pomohou v praxi
 • Na co si dávat pozor u identifikace stran a proč
 • Jakou častou chybu dělají pronajímatelé-manželé
 • Jak se chránit před zájemci, kteří podepíší smlouvu, ale pak se nenastěhují
 • Jak správně určit dobu trvání nájmu a jaké chyby se přitom vyvarovat
 • Co hrozí u automaticky prodlužovaných smluv
 • Jakým ujednáním můžete nahradit smluvní pokuty, které jsou u nájmu bytu v roce 2024 zakázané

A dále zjistíte:

 • Co uvést u kauce a jak vám to pomůže při jednání s nájemcem
 • Kdy (ne)můžete zakázat nájemci kouření či chování zvířat v bytě a jak
 • Jak se ve smlouvě postavit k trvalému pobytu nájemce a proč
 • Které ujednání je užitečné při skončení nájmu a jak vám pomůže
 • Jakou platnost má ustanovení o možnosti vyklizení bytu pronajímatelem
 • Kdy může pronajímatel zadržet věci nájemce do zaplacení nájmu
 • Jak se pojistit proti předčasnému ukončení smlouvy nájemcem
 • Kdy musí nájemce doplatit nájem za zbytek doby určité a kdy nikoliv
 • Jakým ustanovením urychlit a zlevnit řešení sporů s nájemcem
 • Která věta vám usnadní úspěšné vymáhání nezaplaceného nájmu
 • Jak si zjednodušit doručování důležitých písemností nájemci
 • Jaký list papíru nechat nájemce podepsat, aby vaše ochrana byla maximální

Průvodce "Jak v roce 2024 bleskově zrušit trvalý pobyt nájemci, kterému skončil nájem"

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 16

Když nájemce požádá o souhlas s trvalým pobytem, pronajímatelé začnou mít strach - a právem. Exekutoři, finanční úřad a další úředníci začínají pátrání vždy v místě trvalého pobytu a přestože se nájemce z vašeho bytu třeba již odstěhoval, jeho problémy vás mohou trápit dlouho poté. Přitom ale existuje způsob, jak takové situaci zabránit... a právě tento průvodce vám ukáže, jak se chránit. V průvodci se dozvíte pravidla pro zápis trvalého pobytu v roce 2024. Ukáže vám, kdy a kdo trvalý pobyt nájemce hlásí a schvaluje. Vysvětlí vám, kdy (ne)můžete zřízení trvalého pobytu blokovat. A ukáže vám, jak rychle zrušit trvalý pobyt nájemci, který se odstěhoval.

Průvodce se skládá ze dvou částí:

 • Část 1 - písemný manuál s doprovodným komentářem
 • Část 2 - vzorové texty a výzvy na flashdisku ve formátu DOC k doplnění a okamžitému využití

V průvodci se například dozvíte:

 • Jaké právo dává nájemci zápis trvalého pobytu ve vašem bytě
 • Kdo a kdy má nárok na zřízení trvalého pobytu ze zákona
 • Kdy je nutný souhlas pronajímatele a kdy nikoliv
 • Jak můžete ovlivnit trvalý pobyt dohodou v nájemní smlouvě
 • Kdy může trvalý pobyt získat i manželka, druh či přítel nájemce
 • Jak zjistit, kdo má ve vašem bytě hlášený trvalý pobyt
 • Kdo může trvalý pobyt nájemce zrušit
 • Jak postupovat, aby trvalý pobyt zrušily úřady
 • Na co si dát pozor u dětí nájemce a proč
 • Čím je nutné žádost o zrušení doložit
 • Co musíte ohlašovně trvalého pobytu prokázat
 • Jaká listina vám v tom pomůže a kde ji vzít
 • Kdy a jak přihlásit nájemce na novém bydlišti
 • Co by měl nájemce podepsat při odchodu z bytu
 • Kdy můžete požadovat peníze za nesplnění této povinnosti
 • Jakým krokem váš byt ochránit před tím, než se nájemce nastěhuje

 GDPR průvodce pronajímatele bludištěm předpisů na ochranu osobních údajů nájemce v roce 2024

Zíkáte také průvodce "Pronajímání bytů bez rizika GDPR: Průvodce pronajímatele bludištěm předpisů na ochranu osobních údajů nájemce v roce 2024".

V tomto písemném průvodci se dozvíte:

 • Kdy se vás toto nařízení dotýká jako pronajímatele
 • Za jakých okolností musíte získat souhlas nájemce se zpracováním jeho osobních údajů
 • Které údaje můžete zpracovávat bez nájemcova výslovného souhlasu
 • Co musí souhlas nájemce obsahovat
 • Kdy (ne)musíte žádat o souhlas stávající nájemce
 • Jaká práva má nájemce na informace, výmaz či opravu svých údajů
Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 17

A samozřejmě s ním také získáte vzorový souhlas nájemce se zpracováním osobních údajů, pokud jej budete potřebovat.

Cena tohoto ochranného balíčku, který obsahuje vše výše uvedené, činí pro rok 2024 (včetně vzorové nájemní smlouvy) 6.450 Kč + 1354,50 Kč DPH = 7.804,50 Kč a objednat si jej můžete níže.

B. Akademie pronajímání bytů bez rizika: Online videoprůvodce odhalí postupy, rizika a obranu při pronajímání bytů v roce 2024

Akademie pronajímání nemovitostí bez rizika - kompletní online videoprůvodce

Pronajímat můžete nyní klidněji a bezpečněji: Akademie pronajímání vás formou online videoprůvodce provede od A po Z všemi nástrahami, pastmi a slepými uličkami pronajímání bytů... bez rizika.

Vysvětlí, popíše, odhalí a ukáže, na co si dávat pozor. Čeho se vyvarovat. Jak skryté nástrahy obejít. Na co se připravit. Jak problémy vyřešit. A jak se v každém kroku chránit před neplatiči, problémy a potížemi. Právně. Psychologicky. Prakticky.

V osmi modulech a 12 hodinách a 23 minutách videozáznamu (rozdělených do 137 lekcí) vám ukáže, vysvětlí a odhalí praktické postupy, metody a kroky

... od výběru a přípravy bytu na pronájem, přes vyhledání a výběr solidního nájemce, postup sjednávání nájmu, jednání s nájemcem v různých situacích, řešení potíží, problémů a konfliktů

... až po skončení nájmu a odchod nájemce s tím, že vám zaplatí vše, co dluží a byt opustí beze škod.

Při postupném sledování Akademie (kdykoliv, kdy budete připojeni na internet a budete mít čas a chuť, klidně opakovaně) se ve 137 lekcích (celkem 12 hodin a 23 minut videozáznamu) dozvíte:

Modul 1. "Mám koupit právě tento byt? Hned teď... nebo počkat, až ceny klesnou? A kolik zaplatit, aby se mi to vyplatilo?"

Největší možnost ovlivnit to, jak výnosná bude naše investice, máme právě při nákupu. V první části akademie se proto podíváme na to, jak vybrat tu nemovitost/byt, která nám ten maximální výnos přinese. Jak jej ovlivnit. Kdy nakoupit. Jak. Kde. Zda za hotové či na úvěr. A řadu dalších tipů z praxe.

Dozvíte se např.

 • Má ještě vůbec smysl investovat do nemovitostí? Není už pozdě?
 • Mám koupit hned... nebo čekat na krizi s tím, že ceny spadnou?
 • Pro koho je investice do nemovitostí vhodná a kdo by se toho měl vyvarovat
 • Za kolik byt na pronajímání koupit? Co určuje maximální částku, při které se investice vyplatí
 • Jaký byt vybrat, aby přinesl maximální návratnost investice
 • Zdroj levných bytů: Kde a jak byty hledat a jak koupit investiční byt levně

Modul 2. "Co mám udělat, abych ze svého bytu dostal co nejvyšší nájemné? Vybavit a načančat... nebo nechat holý? Jak vysoké nastavit nájemné, abych to nepřepálil?"

Když už byt na pronájem máme, chceme jej pronajmout tak, aby nám přinášel každý měsíc co nejvíce. Nájemce si ale může vybírat a proto chceme nabídnout bydlení v tom našem bytě tak, aby chtěl právě ten náš. A to za nájemné, o které si řekneme. Právě na postupy, jak toho dosáhnout, se podíváme v druhé části akademie.

Dozvíte se např.

 • Jak připravit byt na pronájem tak, aby přinesl maximální nájemné
 • Kdy nakoupit vybavení a zařizovat... a kdy ponechat byt prázdný a nezařízený
 • Čím byt vybavit, aby to moc nestálo, ale přitom to zvýšilo nájemní hodnotu
 • Jak byt připravit na prohlídky, aby první dojem byl pozitivní a nájemce zaujal
 • Jak správně stanovit výši nájemného, aby nám investice přinesla maximální výnos
 • Jak byt nafotit, aby působil v inzerci zajímavě a co psát (a nepsat) do samotného inzerátu

Modul 3. "Hlavně chci, aby mi nájemce platil každý měsíc včas. Nechci se hádat o nedoplatky, soudit se nebo se dohadovat s exekutory. Chci mít klid..."

Nájemné platí nájemce... a právě proto by to měla být osoba, která na něj každý měsíc bude mít. Nebudou s ní problémy, Bude se k bytu chovat slušně. Nebude telefonovat pronajímateli s každou hloupostí. A pronajímateli se tak byt "připomene" vlastně jen jednou měsíčně, když mu přijde nájemné. Postupy, jak toho dosáhnout si ukážeme v třetí sekci akademie.

Dozvíte se např.

 • Jak byt inzerovat, abych přivedl na prohlídky ten typ nájemce, kterého preferuji
 • Jak postupovat při prohlídce bytu a co sledovat, abychom se o zájemci o pronájem dozvěděli maximum
 • Jak správně zahájit a řídit celý rozhovor, aby o sobě zájemce chtěl sdělit i důvěrné informace bez zábran
 • Rizikové signály: Co a jak o sobě nevědomky prozradí problematičtí nájemci a jak je rozpoznat
 • Co všechno si ověřovat o potenciálních nájemcích a jaké nástroje k tomu použít
 • Jak sdělit neúspěšným zájemcům, že jim byt nepronajmeme, aniž bychom se tím dostali do problémů
 • Jak vybírat a postupovat, když máme víc dobrých zájemců a jak si je seřadit

Modul 4. "Potřebuju mít nájemní smlouvu a všechny papíry nastavené tak, že mě ubrání. U soudu. Před právníkem protistrany. Bez skrytých pastí či. Ať můžu v klidu spát."

Ve čtvrté části akademie si vysvětlíme právní nástrahy a pasti, které na pronajímatele číhají. (A které s chutí využívají neplatiči a problematičtí nájemci.) A ukazujeme si, jak všechny díry amatérských nájemních smluv zavřít, utěsnit a postavit tak kolem svého nájmu "neprůstřelnou" právní obranu.

Dozvíte se např.

 • Krok za krokem: Jak uzavřít nájem se zájemcem, kterého jsme po prohlídkách vybrali
 • Jak nájemci vysvětlit smlouvu a její obsah tak, aby v ní neviděl riziko a chtěl ji podepsat
 • Jak při pronajímání maximalizovat jistotu, že vždy dostaneme zaplacené nájemné a proplacené škody
 • Tipy z praxe: Na jaké detaily si dát pozor při podepisování smlouvy
 • Nástrahy a pasti délky nájmu: Na jak dlouho nájem uzavřít a jaká jsou s tím spojená rizika
 • Vlastní pravidla: Co z toho, co si do smlouvy sami dopíšeme, skutečně platí a bude vymahatelné
 • Proč nestačí jen nájemní smlouva a co dalšího s nájemcem sepsat, aby byla obrana pronajímatele kompletní

Modul 5. "Chci mít během pronajímání klid. Takže potřebuju, aby nájemce plnil naši dohodu. A chci přesně vědět, co dělat v situacích, které při pronajímání nastanou."

Jakmile vám nájemce zatelefonuje či napíše, že chce něco změnit, něco udělat, přestat něco dělat či něco úplně změnit, musíte reagovat. A ideálně hned. V páté části akademie se proto na tyto situace připravíme. A získáte tak jistotu, že budete schopni zareagovat hned. A s jistotou, že přitom neuděláte chybu.

Dozvíte se např.

 • Co je nejčastější chyba, kterou si na sebe pronajímatelé sami chystají past a jak se jí vyvarovat
 • Když za nájemcem přijde exekutor: Jak se jako pronajímatel chránit při exekuci na nájemce a co si připravit
 • Na koho napsat odběr vody, elektřiny a plynu: Na co si dát pozor a co udělat, pokud ponechám odběry na sebe
 • Vyúčtování služeb: Na co si dát při vyúčtování pozor, aby byl nedoplatek vymahatelný
 • Příspěvek do fondu oprav: Jak se vyvarovat zásadní chyby, která vás může připravit o desítky tisíc korun
 • Opravy bytu, výměna žárovek, nefunkční sporák: Kdy platí opravy a výměny nájemce a kdy pronajímatel
 • Past na laxní pronajímatele: Na co si dát pozor před skončením nájmu, aby nájem skutečně skončil a nedošlo k jeho automatické obnově

Modul 6. "Pokud by s nájemcem nastaly problémy, chci na něj mít nějakou páku, abych ho postavil do latě. A to bez soudů, bez právníků a bez křiku..."

Pokud nastane to nejhorší a nájemce neplatí či se nechce vystěhovat, nepřipravení pronajímatelé zapláčou: V tuto chvíli je už na levné a bezpracné řešení pozdě. Můžou sice jít za advokátem, podat žalobu a soudit se. Ale zaplatí za to časem, nervy a penězi. V šesté části akademie se proto podíváme na to, jak se na takové situace připravit. Co v nich dělat. Co říkat. Co sepisovat. A jak se s problematickým nájemcem rozloučit rychle, efektivně a bez zbytečných ztrát.

Dozvíte se např.

 • Co dělat, když nájemce neplatí, dělá potíže a pronajímatel chce nájem ukončit (a dostat přitom vše doplaceno)
 • Výpověď z nájmu bytu ze strany pronajímatele: Na jaká pravidla si dát pozor
 • Neplacení nájemného jako důvod výpovědi: Jak dlouho po nezaplacení nájemného může dostat nájemce výpověď
 • Kdy může pronajímatel sáhnout nájemci na kauci a jak postupovat
 • Taktika: Jak si pomocí výpovědi zlepšit svou vyjednávací pozici
 • Co musí obsahovat výpověď z nájmu bytu, aby byla platná: Pozor na časté chyby, které dělají z výpovědi cár papíru
 • Proč není výpověď jediným řešením situace a co nájemci navrhnout, než mu výpověď předáme
 • Tři nástroje, které zvýší pravděpodobnost, že nájemce zaplatí své dluhy a co si od něj nechat podepsat

Modul 7. "Nájem chci obnovit těm slušným a platícím. A rychle vypoklonkovat ty, kteří nejsou. A u těch nechci udělat chybu, která by mě pak stála desetitisíce..."

V sedmé části akademie si ukážeme, jak správně prodloužit nájem těm, které jako nájemce chceme. Projdeme situace, které na konci nájmu nastávají. Jak se rozloučit s těmi, které v bytě dál nechceme. Co dělat, když nájem skončí a dotyčný se nechce vystěhovat. Kdy nám (ne)pomůže policie či soudy. A jak tedy postupovat, aby nájem skončil, problematický nájemce odešel (a doplatil přitom všechny dluhy) a my mohli byt dál pronajímat. Bez potřeby volat advokáty, soudit se nebo zvát (a platit) na svou pomoc exekutory.

Dozvíte se např.

 • Jak nájem prodlužovat, zvyšovat nájemné či vystěhovat nájemce, kterému skončila smlouva
 • Proč a jak se dopředu připravit na situaci, kdy nájem bytu skončí (a nebýt pak zaskočen)
 • Změna výše nájemného: Jak postupovat když nájem pokračuje, ale požaduji vyšší nájemné
 • Když se bývalý nájemce nechce vystěhovat: Co dělat, když nájem sice skončil, ale nájemce v bytě zůstává
 • Kdy (ne)pomůže policie: Trestní oznámení na bývalého nájemce a jak postupovat, když v bytě zůstává
 • Kdy nájemce zmizí: Co dělat, když nájemce z bytu zmizí bez ukončení smlouvy či podpisu předávacího protokolu
 • Proti proudu: Praktický, ale nekonvenční tip, jak z bytu rychle dostat nájemce, který dělá problémy

Modul 8. "Ideální by bylo, kdyby nájemce věděl, že vybočení z naší dohody ho bude "bolet". A tak vše dodržoval sám od sebe, aniž bych ho jako pronajímatel nemusel nahánět, tlačit na něj nebo se ho doprošovat..."

Občanský zákoník nám už zase dává možnost "pokutovat" nájemce, který neplní naši dohodou. Tak, abychom jej přivedli k závěru, že pro něj bude lepší a levnější, když dohodu a smlouvu dodrží. Má to ale řadu omezení, pastí a rizik. A právě způsob, jak se pomocí smluvní pokuty efektivně při pronajímání bránit, si vysvětlíme v osmé části akademie.

Dozvíte se např.

 • Jak při pronajímání bytu využít smluvní pokuty: Pravidla, časté chyby a jak se jich vyvarovat
 • Co by měl každý pronajímatel vědět o smluvních pokutách v nájmu bytu a jak je využít pro svou obranu
 • Proč se vyvarovat tzv. zjevně nepřiměřené smluvní pokutě a co způsobí
 • Vysoká smluvní pokuta nebo vysoká kauce: Jak si vybrat vhodný typ obrany a proč
 • Co hrozí u špatně formulovaných smluvních pokut: Jak si pohlídat, aby se nájemce nevyvlékl z placení nájmu či způsobené škody
 • Praktický tip: Jak využít sjednanou výši smluvní pokuty při vyjednávání s neplatícím či problematickým nájemcem

Co můžu od Akademie pronajímání očekávat (a co v ní naopak nenajdu)

 • Akademii pronajímání můžete sledovat online na jakémkoliv počítači, tabletu či telefonu připojeném na internet. Není určena ke stažení, ale ke sledování online.
 • Akademie pronajímání je online videoprůvodce, tzn. je to online soubor videozáznamů. Jsou to tedy internetová videa, nikoliv texty či dokumenty. Neobsahuje tedy žádné písemné materiály či smlouvy. Vzor "neprůstřelné" nájemní smlouvy a vzory dalších dokumentů, protokolů, upomínek a textů, které potřebujete k bezpečnému pronajímání, získáte společně s investičním kurzem Jak kupovat a pronajímat byty.
 • Akademii můžete sledovat postupně či na přeskáčku: S přístupem do Akademie získáte přístup ke všem modulům, částem a lekcím najednou. Můžete ji tedy sledovat od prvního dílu až po poslední postupně... nebo si pouštět jednotlivé lekce (a označit si je jako dokončené) v jakékoliv pořadí.
 • K Akademii získáváte roční přístup: Můžete ji sledovat celých 365 dní od objednávky, v tomto období sledovat pouštět kdykoliv a opakovaně
 • K Akademii získáváte přístup pro pouštění/sledování z jednoho zákaznického účtu na jednom zařízení ve stejném okamžiku; nelze ji sledovat z několika zařízení v jednom okamžiku najednou.

Cena ročního přístupu do Akademie pronajímání bytů bez rizika činí 7.950 Kč + 1669,50 Kč DPH = 9.619,50 Kč a online přístup si můžete objednat níže. (Televize, monitory, notebooky, tablety, telefony, sluchátka apod. na obrázcích jsou pouze ilustrační, nejsou součástí produktu.)

C. Kompletní obranu pronajímatele před neplatiči a problémy při pronajímání v roce 2024

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 18

Kompletní obrana pronajímatele obsahuje vše: Jak základní ochranný balíček s investičním kurzem Jak kupovat a pronajímat byty (včetně vzorových smluv, protokolů, upomínek a dalších dokumentů nutných pro ochranu pronajímatele na flashdisku), tak roční přístup k online videoprůvodci Akademie pronajímání bytů bez rizika a navíc také roční předplatné online programu 365 dní kompletní ochrany pronajímatele.

(Program 365 dní kompletní ochrany pronajímatele obsahuje roční online přístup k aktuální verzi výše uvedených nájemních smluv, dokumentů, protokolů, vzorů a jejich audio, video či textových průvodců. Po celou dobu tak budete mít vše k dispozici 24hodin/365dní na dosah ruky/vašeho telefonu.)

Cena kompletního balíčku činí (dočasně) 7.950 Kč + 1669,50 Kč DPH = 9.619,50 Kč a poštovné... a objednat si jej můžete níže. Ochranný balíček se smlouvami a kurzem vám dorazí prostřednictvím Zásilkovny/kurýra, přístupy k online Akademii a do Klientského centra vám zřídíme po dokončení a uhrazení objednávky. (Televize, monitory, notebooky, tablety, telefony, sluchátka apod. na obrázcích jsou pouze ilustrační, nejsou součástí produktu.)


Vyberte a objednejte si požadovanou úroveň ochrany pronajímatele zde

Ano, chci také výhodně koupit a bezpečně pronajímat byty a objednávám proto následující...

nezbytný Ochranný balíček pro pronajímatele

Nezbytné minimum smluv, písemností a průvodců pro obranu pronajímatele před neplatiči a problémy

Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 1
 • 14h investiční kurz k poslechu na flashdisku (v audio MP3) doma, při práci, sportu nebo cestování
 • "Neprůstřelnou" nájemní smlouvu, včetně její anglické verze (v DOC na flashdisku)
 • Sadu protokolů, vzorů, upomínek a dokumentů pro pronajímání bytů (v DOC na flashdisku)
 • Písemnou příručku se vzorovými texty (tištěnou)
 • Roční přístup do archivu článků a newsletteru (online)
 • Roční hlídání změn zákonů a emailové upozornění v případě, že dojde k podstatné změně
 • Průvodce "Daňové nástrahy při pronajímání bytů v roce 2024... a jak se jich vyvarovat" (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce "Bič na neplatiče: Jak se v roce 2024 rychle rozloučit s nájemcem, který neplatí nebo se odmítá vystěhovat" (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce "Jak účinně chránit váš byt a majetek před exekucí na nájemce v roce 2024" (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce "Jak v roce 2024 vystěhovat nájemce po skončení nájmu pomocí trestního oznámení" (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce uzavřením „neprůstřelné“ nájemní smlouvy v roce 2024 (tištěný+audio MP3)
 • Průvodce "Jak v roce 2024 bleskově zrušit trvalý pobyt nájemci, kterému skončil nájem" (tištěný)
 • GDPR průvodce pronajímatele bludištěm předpisů na ochranu osobních údajů nájemce v roce 2024 (tištěný)
 • Daňově uznatelný výdaj 6.450 Kč + 1354,50 Kč DPH = 7.804,50 Kč a poštovné
 • Podrobný popis obsahu najdete níže.
Jak kurz a akademii získat? Do 72 hodin objednávkou zde…. 1
akademie pronajímání bez rizika

Pro úspěšné řešení různých situací, které při pronajímání nastávají

Akademie pronajímání bytů bez rizika - online videoprůvodce pro pronajímatele a investory
 • Roční přístup k online videoprůvodci Akademie pronajímání bytů bez rizika odhalí postupy, rizika a obranu při pronajímání bytů v roce 2024
 • Osm modulů: 12 hodin a 23 minut videozáznamu praktických postupů, metod a kroků pro ochranu a obranu pronajímatele
 • Modul 1. "Mám koupit právě tento byt? Hned teď... nebo počkat, až ceny klesnou? A kolik zaplatit, aby se mi to vyplatilo?"
 • Modul 2. "Co mám udělat, abych ze svého bytu dostal co nejvyšší nájemné? Vybavit a načančat... nebo nechat holý? Jak vysoké nastavit nájemné, abych to nepřepálil?"
 • Modul 3. "Hlavně chci, aby mi nájemce platil každý měsíc včas. Nechci se hádat o nedoplatky, soudit se nebo se dohadovat s exekutory. Chci mít klid..."
 • Modul 4. "Potřebuju mít nájemní smlouvu a všechny papíry nastavené tak, že mě ubrání. U soudu. Před právníkem protistrany. Bez skrytých pastí či. Ať můžu v klidu spát."
 • Modul 5. "Chci mít během pronajímání klid. Takže potřebuju, aby nájemce plnil naši dohodu. A chci přesně vědět, co dělat v situacích, které při pronajímání nastanou."
 • Modul 6. "Pokud by s nájemcem nastaly problémy, chci na něj mít nějakou páku, abych ho postavil do latě. A to bez soudů, bez právníků a bez křiku..."
 • Modul 7. "Nájem chci obnovit těm slušným a platícím. A rychle vypoklonkovat ty, kteří nejsou. A u těch nechci udělat chybu, která by mě pak stála desetitisíce..."
 • Modul 8. "Ideální by bylo, kdyby nájemce věděl, že vybočení z naší dohody ho bude "bolet". A tak vše dodržoval sám od sebe, aniž bych ho jako pronajímatel nemusel nahánět, tlačit na něj nebo se ho doprošovat..."
 • Daňově uznatelný výdaj 7950 Kč + 1669,50 Kč DPH = 9619,50 Kč
 • Podrobný popis obsahu najdete níže.
Akademie pronajímání bytů bez rizika - online videoprůvodce pro pronajímatele a investory

Vaše objednávka je chráněna těmito Obchodními podmínkami.

Investiční kurz si můžete objednat také telefonicky na č. 777 230 336 nebo po předchozí domluvě osobně vyzvednout na naší adrese mezi 8:00 - 16:00 v pracovní dny.

Objednáváte ze zahraničí? Pokud vaši objednávku posíláte z jiné země než ČR/SR (což je zcela běžné, ochranné balíčky jsme již posílali do Velké Británie, Irska, Rakouska, Nizozemí, Německa a Dánska), obdržíte od nás zálohovou fakturu a zásilka vám bude odeslána po její úhradě. Pokud objednáváte ze země v Evropské unii a jste v ní registrovaným plátcem DPH, může vám být kurz dodán za cenu bez DPH (tu následně uhradíte ve vaší zemi). V takovém případě je však nutné do objednávky uvést vaše DIČ a samostatným emailem nám doručit jako důkaz kopii vaší daňové registrace. Bez tohoto důkazu (který od nás vyžadují české finanční úřady) musíme vždy cenu účtovat včetně českého DPH.